| JohnnyClau a întrebat:

Am si eu o problema ciudata la laptop.
Nu imi mai merge tasta " Z ".
Am mai avut problema asta, am crezut ca e de la laptop, tastatura stricata, pana am instalat windows-ul din nou. Dupa ce am instalat am vazut ca merge, si n-am facut nimic altceva.
Acum am bagat antivirus (Malwerebyte si Microsoft Essentials) crezand ca am vreun virus, nu am, am bagat si un program de optimizare (Advanced System Optimizer), tot nimic.

Care ma poate ajuta cu problema? sad

Va rog raspundeti doar daca stiti vreo solutie care ar functiona, FARA reinstalarea windowsului!

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Gizăz a răspuns:

Scoate bateria şi cablul şi ţine apăsat pe butonul de pornire cam un minut. Conectează-l la curent fără baterie şi vezi dacă merge. Dacă da, atunci trebuie să-ţi schimbi bateria.

| JohnnyClau explică (pentru Gizăz):

Ah, chiar credeam ca o sa mearga, dar nu a mers sad
Bateria o am buna, 6 celule ma tine aproape 3 ore cu WIFI +BT + Luminiozitate maxima happy
Alta varianta mai stii? sad

| Gizăz a răspuns (pentru JohnnyClau):

Nici dacă bagi bateria înapoi?

| JohnnyClau explică (pentru Gizăz):

Am bagat-o, nu merge sad.

10 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Microsoft Essentials=o mare porcarie
Advanced System Optimizer=o si mai mare porcarie

| JohnnyClau explică (pentru K0sti):

Eh, am bagat si eu ce am crezut ca e mai bun.
Ma poti ajuta cu alte programe daca zici ca alea-s o porcarie... happy

| K0sti a răspuns (pentru JohnnyClau):

Nu exista un asemenea program!

| JohnnyClau explică (pentru K0sti):

Pai nu ziceam de un program care sa-mi rezolve problema, eu ziceam de programe asemanatoare care m-ar ajuta sa am grija de pc.

| K0sti a răspuns (pentru JohnnyClau):

Kaspersky, Bitdefender si in special tu! Tu esti cea mai buna protectie!

| JohnnyClau explică (pentru K0sti):

Hmm, bun raspunsul... Chiar imi place happy!

| K0sti a răspuns (pentru JohnnyClau):

happy