| tudoseion a întrebat:

Am si eu o problema cu calculatorul cand il aprind imi apare asta: " Hard Disk not " numai stiu ce nu porneste si cand vre.au sa ii instalez windows.ul nu pot alege unde sa il instalez adica in C SAU D ce o avea este de vina hard, diskul sau placa video? Acum am un laptop.Dau funda pentru raspunsul corect!

2 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Trebuiue sa schimbi hdd-ul.De asta nu poti instala windowsul si de asta nu-ti detecteaza hardul la aprinderea pc-ului.

| tudoseion explică (pentru MskDesign):

Problema este ca am incercat si cu alt hard disk dar si cu ala imi face tot la fel. sad