| cristimaz a întrebat:

am si eu o problema cu castile de la calculator, se aud foarte incet si nu stiu de ce, cand le bag la telefon abia pot sa le tin pe urechi dar la pc se aud foarte incet, nu cred ca e vina castilor fiindca o cunostinta de-a mea a avut aceleasi casti si se auzeau foarte bine.

2 răspunsuri:
| DelphhiN a răspuns:

Incearca sa umblii la setarile de la calculator, daca nu reusesti cere sfatul unei persoane care se pricepe mai bine.
daca nu gasesti ma poti contacta, am eu prieteni care te pot ajuta

| Dzeko7 a răspuns:

Da-i la setari volum la pc sau poate e stricata gaura unde o bagi.Incearca la un amic sa vezi daca persista problema.