| Anonimus197568 a întrebat:

Am si eu o problema cu placa video Nvidia GT 630. De cand mi-am cumparat PC-ul la o zi dupa nu mi se mai vedea imaginea. L-am dus la reparat si acum cand vreau sa intru in Nvidia Control Panel Imi da urmatoarea eroare : "nVIDIA display settings are not available you are not currently using a display attached". Cum se poate rezolva? Va rog frumos, daca stiti va dau funda. Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Reinstaleaza driverele!

2 răspunsuri:
| Anonimus197568 explică:

Am gasit problema. Chiar nu era monitorul conectat la placa Nvidia, era conectat la placa on board. Is atat de bolund, nu vazusem ca are doua mufe pc. Multumesc oricum K0sti!

| K0sti a răspuns (pentru Anonimus197568):

laughing Ok! Se mai intampla. Mi s-a intamplat si mie din graba! Pentru putin!