| Geo_Mihalcea_1991 a întrebat:

am si eu o problema cu transferul de imagini la un nokia cu PC Suite. Am transferat initial pozele din memoria telefonului in computer si totul a fost ok, dar cand am vrut sa transfer de pe card in computer am pierdut pozele. In loc de poze s-a format un folder temporar cu un fisier "PhoneFiles". As vrea sa stiu daca pot deschide acel fisier si cu ce, sau daca pot recupera pozele.

1 răspuns:
| King_Iulian_1977 a răspuns:

Exista softuri de recuperare de pe card, gen disk doctor ai o sansa cu alea.