| heAdgN a întrebat:

Am si eu o problema cu un router Zyxel.
Bag cablul de internet in el si bag celalalt cablu din router in pc si nu imi merge internetul si nici wi-fi.
I-am dat reinstal de cateva ori, l-am scos din priza dar degeaba.
Ce trebuie sa ii fac sa mearga?

4 răspunsuri:
| AndreiSerban1993 a răspuns:

Ai facut installul de pe CD sau nin-trun soft care l-ai descarcat de pe internet de pe site-ul celor de la Zyxel?

| sorinoctavian a răspuns:

Incearca sa va vezi daca netul functioneaza, fara router daca da schimba routarul.http://sorin-octavian-lifeblog.blogspot.ro/?m=1

| bahhnar a răspuns:

Dacă ai

| bahhnar a răspuns:

Dacă ai laptop uitate la tastatura și sus pe la mijloc trebuie să fie un buton cu un mic led, dacă ledul e portocaliu atunci apasă pe el și se face alb. Atunci ar trebui să meargă.