| MikiMIHAI1324 a întrebat:

am si eu o problema cu Windows 10, deci problema nu stiu de unde este si cum am reusit sa o produc dar efectiv buton-ul de start, sau de exemplu unde este icoana de WI-FI sau de Volum / Notificari cand dau click pe ele nu se mai intampla absolut nimic, doar apare la icoana de la mouse ca se incarca ceva dar dupa un timp tot nimic, doresc sa precizez ca este versiune oficiala deoarece i-am dat update de pe Windows 7 cu notificarea necesara si toate astea
Intrebarea mea, este cum se poate rezolva asta? si daca stiti cum sa ma ajutati si o sa va dau funda, cu mult respect MikiMihai1324

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Daca apesi pe Windows + I iti apare meniul settings?

Daca iti intra in settings dai pe Update & Security si de acolo alegi Recovery -> si dai get started la Reset PC.

| MikiMIHAI1324 explică (pentru Intruder19):

Sa inteleg ca in alt mod in afara ds Reset Pc nu e? -.- ca totusi se pierd multe programe

| Intruder19 a răspuns (pentru MikiMIHAI1324):

Nu se pierde nimic. Din Reset PC alegi Keep my files si nu iti sterge nimic.
http://someimage.com/KEIqphs

| MikiMIHAI1324 explică (pentru Intruder19):

Pai da am vazut asta cu Keep my Files, dar programele scrie aici ca le sterge deci crying(

5 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Consecintele ca te-ai cam grabit sa lasi un so stabil si sa instalezi castana 10

| raresandrey a răspuns:

Documenteaza-te aici sau pune o intrebare admin iti garantez ca vei gasi rezolvare, nu te lua dupa orice rahat de raspuns. http://wfl.ro/