| kepler22b a întrebat:

Am si eu o problema, dau funda. Eu am ochii albastri dar in poze nu imi iese niciodata culoarea lor naturala. Aveti idee ce aplicatie exista pentru Ios, sa scoata in evidenta ochii?

Răspuns Câştigător
| EvelynIsHere a răspuns:

Încerca să te duci undeva la lumina, sigur ar trebui să meargă sau poate camera din față e slaba, fă cu cea din spate. Sau pune pe cineva sa îți facă. Iar de aplicații nu știu. Retrica, sweet selfie. Încearcă-le pe alea. Bafta! Poate e doar vina camerei telefonului.

1 răspuns:
| Mt34 a răspuns:

Fără blitz, acesta îți mai schimba culoarea ochilor în poze