| DroGatu23 a întrebat:

am si eu o problema. Din cauza antivirusului slab am luat 92 de virusi si 1 trojan si alti 3 virusi periculosi. Din cauza lor nu merge sa intru in nici un program fiindca imi da eroare. Am incercat sa ii dua instal windows xp dar nu se intampla nimic. Am incercat sa sterg windowsul prin run cmd sau shortcut sau prin control panel dar la toate cand incercam sa intru in ele imi dadea eroar. Nu am incercat sa repar windowsul cand ii dau restart si apas del deoarece nu ma pricep si nu vreau sa il stric mai tare. Daca e cineva cum sa il repar va rog sa imi spuneti.

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

N-are cum. Ia baga tu un cd bun cu windows si da boot de pe el sa vezi cum ti-l ia.

10 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Deja ai intrecut limita la cati virusi ai. Nu mai exista nici o metoda prin care sa faci ceva cu windows-ul ala sa-ti mearga mai bine. Raul deja s-a produs. Reinstaleaza-ti windows-ul este singura metoda ramasa.

| DroGatu23 explică (pentru Jipa95):

Eu as vrea sa il instalez dar nu imi merge. Am bagat cd-ul cu windows am dat instal windows xp si nu s-a intamplat nimic. Sti vreo metoda prin care sa pot sterge windowsul. Sau macar daca stii cum sa il sterg atunci cand ii dau restart si apas Del.

| Jipa95 a răspuns (pentru DroGatu23):

N-are cum. Ia baga tu un cd bun cu windows si da boot de pe el sa vezi cum ti-l ia.

| FatUglyVirgin a răspuns:

Cum pana mea reusiti ma sa luati virusi in 2014? rolling on the floorce naiba ai downloadat

| DroGatu23 explică (pentru FatUglyVirgin):

Nu mai de la world of tanks am vreo 30

| FatUglyVirgin a răspuns (pentru DroGatu23):

Cum ai luat tu 30 de virusi de la WoT?rolling on the floor

| DroGatu23 explică (pentru FatUglyVirgin):

Asa mi-a zis anti virusul "yac"

| FatUglyVirgin a răspuns (pentru DroGatu23):

Singurul virus din pc-ul tau e probabil antivirusul "yac" care este un virus.

| DroGatu23 explică (pentru FatUglyVirgin):

Ma care sunt cele 20 de sarbatori ale pamantului? sau macar daca stii cateva in afara de : ziua pamantului, pestera topolnita, ora pamantului, sf Andrei, sf apostol filip, ziua mondiala a pamantului. pe astea deja le-am scris

| Smartulet a răspuns:

Eu iti recomand Yac Cleaner, e 100% gratis si nu expira. Curata si imbunatateste performanta PC-ului.
Informatii si prezentare video gasesti aici www.Yac-Cleaner.weebly.com
Succes!

| DroGatu23 explică:

Eu as incerca sa instalez windowsul dar nu merge. Am bagat cd-ul cu windows i-am dat instal windouws xp si nu se intampla nimic. Daca sti vreo modalitate sa repar pc cand ii dau restart si apas del acolo unde te baga cu pc/healt status... ar fi bine