| ÄndrëÿCoolZ a întrebat:

Am si eu o problema...! I-am pus cod PIN pe telefon la deblocare unei prietene si nu am stiut ca in partea de jos a telefonului nu merge touch screen-ul, deci merge sa bag pin-ul dar nu merge sa apasa OK ( Are un Allview )! Stie cineva cum pot sa o rezolv, o resetare de la butoanele de volum sau ceva? Am incercat si cu butoanele de volum dar scrie in chineza, un link de un un tutorial sau o explicatie, multumesc!

1 răspuns:
| Windows10 a răspuns:

Închide telefon scotea bateria și după apasă pe butonul de pornire și de la volum + dacă iti scrie în chineză nu-l poți face decât un specialist