| TripleKill16 a întrebat:

Am si eu o problema la un laptop, nu mi se mai vede pe ecran imaginea si am impresia ca nu face bine contact placa video....eu am mai pus odata placa si a facut contact si s-a vazut dar inca o intrebare, se poate sa mi se stinga ca nu vede placa video? Astept raspuns dau funda!

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| pefelie a răspuns:

Mergi la un tehnician priceput si ti-l face. sub 50RON daca nu ai placa stricata sau ceva. oricum parerea mea de semi-cunoscator in asta este ca nu face contactul bine acolo si trebuie doar asezat bine. dar ar fi mai bine sa-l duci si sa nu umblii in el, e cel mai bine. eu il duc pe al meu mereu la acelasi baiat si mi-l face mereu si pe bani putini. ca-i sunt client fidel, adica apelez doar la el :d