| tudoseion a întrebat:

Am si eu o problema crying((( Pe tableta am descarcat Deer Hunter 2014 si cand am intrat in el mi-a aparut in joc un scris mare si rosu DEMO apoi l-am dezinstalat si nu se mai sterge scrisul acela de pe ecran merge tot doar ca e scrisul acolo si e destul de mare acel scris.Am resetat si tableta am facut tot, tot dar tot nu am reusit! Ce pot face? Sii cat ma.r costa daca as duce.o la reparat?

2 răspunsuri:
| Făşie_Florin_1992 a răspuns:

Incearca un hard reset, sigur o sa mearga

| tudoseion explică (pentru Făşie_Florin_1992):

Cum? cum dau hard reset? am dat toate reseturile am facut tot ce era necesar dar tot nu se sterge acel scris cred ca ia bagat un virus puternic
in ea. Doar la reparat o mai fac, altfel nu cred ca mai merge