| Piikachu a întrebat:

am si eu o problema. Stiti ca la facebook se poate face doar un nume, si eu asa aveam dar mi-am pus si nume in paranteza si acum am numele care il aveam o data de doua ori si as vrea sa il schimb macar unu din ele dar nu pot pentru ca nu am voie 2 luni, ce sa fac? pot sa il schimb cu vreun server proxy sau ceva?

1 răspuns:
| Sorin_Ionita_1994 a răspuns:

Cu sv proxy poti sa iti pui un singur nume. numele poate fi schimbat de 3 ori maxim... iar numele din paranteaza sa poate modifica