| iAMVi a întrebat:

Am un Allview X1 soul mini si atunci cand bag in el alte casti decat ale lui se aude incet, trebuie sa tin apasat pe acel buton de la casti ca sa se auda tare, adica normal, si eu vreau acum sa-mi iau casti noi dar sa se auda bine fara a mai fi nevoie sa tin ca fraieru apasat pe acel buton, cum fac sa stiu ce casti sunt bune?

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cred ca ai casti cu microfon.Pentru apeluri.Cumpara-ti fara microfon si fara butonul acela.Eu folosesc casti de Nokia la HTC si nu am asemenea probleme.

| vladv26 a răspuns:

Pai asa era si la mine. Eu foloseam casti de Nokia la Samsung si trebuia sa tin apasat pe butonul ala. Mergi la un service si zici sa iti dea casti pentru firma ta de telefon si le incerci acolo( o sa ti le dea sa le incerci). Daca mergi intr-un magazin de electronice nu cred ca le poti incerca