| Rony56 a întrebat:

Am un calculator cu placa video NVIDIA GEFORCE GT 630 2GB (ASUS EDITION) si cand intru intr-un joc, DAR IN ORICE JOC, se vede FOARTE URAT la distanta, se vede blurat si se vad chestii care arata ca niste sageti, se vad linii. Am cel mai nou driver si mi-am setat din Panel Anti-Aliasingul pe maxim si Anisotropic Filtering pe maxim si tot asa se vede. Cum pot rezolva asta? Asta mi se intampla in GTA IV, Minecraft, Team Fortress 2, Counter Strike Global Offensive si chiar in mai multe jocuri. In GTA IV vad pixelii de la umbra chiar si cu Very High....
Funda.

7 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Un printscreen si despre ce joc este vorba.

| Rony56 explică:

De fapt monitorul e un televizor, dar nu are cum sa fie de la el, (cablu e pus cu HDMI). Normal ca romanii sunt cei mai prosti oameni, nu se pricep la tehnologie, doar la sapat santuri si cersit. Oamenii fara minte (romanii), nu se gandesc ca problema este la optiunile driverului sau a jocului.
Dar site-ul asta e de ****. La capitolul tehnologie / jocuri ar trebui sa te duci pe un site englezesc.

| Gam3rYT a răspuns:

Deci.
Curat-o bine uitate sa nu fie zgariata.Asta e prima metoda.
A doua metoda schimba monitorul.Deoarece poate este cam vechi. Alta problema nu vad.
FUNDA:*?

| alexcatana a răspuns:

Poate sa fie si de la monitor, degeaba iti scoate placa video 100 fps daca monitoru duce 20 happy

| FatUglyVirgin a răspuns (pentru alexcatana):

Mersi, am raslaughing)))

| Rony56 explică (pentru alexcatana):

Eu nu am zis de fps fwtw-ti mortii m.a-tii de handicapat. Asa sunt romanii... cer doar funda

| AlexStefan25 a răspuns:

Rony am o intrebare. Ai zis ca romani sunt prosti. Sa inteleg ca tu nu esti roman? Daca nu iti convin raspunsurile du-te pe un forum de specialitate!