| Barsan_Eduard_1992 a întrebat:

am un calculator destul de slab si vreau sa ii schimb aproape toate componentele adica memoria ram placa video.etc.si ma gandeam ca poate placa mea de baza nu suporta ce vreau eu sa cumpar.asa ca m-am ggandit sa iua una noua.o sa mearga o noua placa video (mai buna) si alte componente pe noua placa de baza ( ideea este ca nu vreau sa schimb in totalitate PC-ul)

3 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Salut,

Daca ai o configuratie mai veche (ram ddr2, hdd ide ) nu prea ai ce salva din configuratia ta.

Posibil decat carcasa sau daca ai hard-ul pe sata.

| CPAElites a răspuns:

Man vrei sa ghicim ce configuratie ai la pc-ul actual?

| AnKuXor a răspuns:

Vb prin skype si imi spui ce placa de baza ai si te ajut.
Daca nu scrie aici ce componente ai acum.