| vladcraft53 a întrebat:

am un canal numit vladcraft 53_GT fac serii de growtopia pe youtube am strans vreo 29 subscriberi si vreau sa ii maresc dar nush cum va rog ajutatima dau funda pentru cel care a dat un raspuns folositor! :3

Linkul canalului: https://m.youtube.com/channel/UC5fs2KJvDVmUT3NwmHXv6Cg

Răspuns Câştigător
| Gonrax a răspuns:

1. Sa postezi des. (cel putin o data pe saptamana)
2. Incearca si alte jocuri.
3. Sa incerci sa nu ai lag in clipuri.
4. Sa ai clipuri de mai mare calitate (de ex 720p HD / 1080p)
5. Sa filmezi jocurile ce le plac oamenilor, ce-ti recomanda abonatii, dar nici sa nu faci ce fac extrem de multi youtuberi.