| Alexxxx7288 a întrebat:

Am un galaxy s6 si vreau sa știu dacă as putea sa-l încarc normal.Din câte știți are acea funcție de fast charging.Eu cred ca afectează bateria in timp si as vrea sa știu cum pot sa-l încarc normal Mulțumesc anticipat.Dau funda

1 răspuns:
| Intruder19 a răspuns:

Schimbi incarcatorul si nu ti se mai incarca rapid dar eu ti-as recomanda sa folosesti fast charging pentru ca nu iti afecteaza cu nimic bateria pentru ca asa a fost configurat de producator si testat incat sa nu afecteze bateria.