| AlexBest13 a întrebat:

am un Huawei ascend y530 si cand bag castile primite odata cu telefonul nu se aude nimic in ele ci se aude din difuzor.
Oare trebuie sa fac eu vreo setare?
Aveti vreo idee de ce se intampla asta?

2 răspunsuri:
| CuteGirlSweet a răspuns:

Incearca alte casti, eu l-am luat nou nout si mi-am pierdut castile si am bagat altele gasite prin dulap si cand le-am bagat exact asa mi s-a intamplat si mie, nu stiu mie mi-au mers castie de Sony, Lg si Samsung pana acum si cele pe care le.am gasit erau de Nokia, deci nu stiu, incearca alte castiwinking Funda?

| Meleu_Turcu_1993 a răspuns:

Păi totul se întâmplă de la prostu' care deţine telefonul, schimbă faţa propietarului, să-mi dea bucile înapoi. Să-l ai sub sprâncene!