| AwanderingLove a întrebat:

Am un ipad air. Ce program imi trebuie ca sa ascult muzica pe youtbue offline? Am versiunea doar cu wifi. Sau sa iau muzica fara sa platesc.

3 răspunsuri:
| ionutyoyo a răspuns:

Salut,nu poti asculta muzica pe youtube offline din pacate
Sa ei muzica pur si simplu instalezi itunes pe pc, si cu acel program poti pune muzica pe ipad...sau ii poti face jailbreack dar nu recomand
Funda?

| AwanderingLove explică:

Nu imi gaseste snaptube

| Mihai_Poparcea_2001 a răspuns:

Intra pe app store si cauta snaptube si iti descarci videorile dorite si le asculti sau le privesti cand nai wifi! sper ca te-am ajutat