| aloken a întrebat:

am un laptop ASUS bazat pe amd adica procesorul este un A4-5000 1.5 GHZ quad core cu o placa video integrata si una dedicata.Cea integrata este un AMD HD 8330M si cea dedicata AMD HD 8670M 1GB placa video dedicata nu are driverul instalat deoarece cand i-au programul de pe siteul amd care imi detecteaza automat placa video mi-o da pe cea integrata cum as putea sa fac rost de driverul de la placa dedicata? P.S nu am avut niciodata un sistem bazat pe amd sunt mai mult pe Intel si nvidia.Bine inteles cine raspunde corect primeste funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici:http://www.amd.com/en-us/products/graphics/notebook/8500m-8600m# du-te la suport si cauta pe acolo trebuie sa fie

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

De pe site-ul producatorului, adica Asus! Grea tehnica asta?