| Vlad_Sauciuc_1998 a întrebat:

Am un laptop Asus k52n procesor amd phenom 2 p840 1,9 ghz, 6gb ram, placa video amd radeon hd 4200 si cand intru pe unele site-uri (facebook, youtube...) mi se blocheaza laptopul si apar niste linii pe ecran...precizez ca am facut un upgrade la procesor, aveam amd v140 si odata cu noul procesor a aparut si problema asta dar se blocheaza doar pe unele site-uri.

3 răspunsuri:
| lastOne a răspuns:

Cand intri pe site-urile respective se incinge laptopul? Poti sa verifici load-ul si temperaturile pe procesor si eventual pe placa video?

| Kampion a răspuns:

Bagati vechiul procesor in laptop, poate isi revine, ai facut o mare greseala sa iti iei un laptop cu o pocnitoare amd, sincer amd-urile sunt proaste

| Sufletzelll a răspuns:

Fa-ti un update la flash player, si un clean la browser. cred ca de la asta e daca ai problema asta doar pe anumite site-uri