| bibi5961 a întrebat:

am un laptop cu win 8.1 instalat si vreau sa revin la win 7. acum am instalat un program de facut negative (cubase), si am facute niste setari in acel program ca sa mearga bine. faza e ca nu mai stiu cum sa fac acele setari si voiam sa va intreb daca exista vreun program de backup care sa salveze programul si setarile care le are facute si sa pot pune pe win 7.
dau funda, multumesc!

Răspuns Câştigător
| AdiFCD a răspuns:

Copiezi folderul din program files intr-o alta partitie, alta decat C:

| bibi5961 explică (pentru AdiFCD):

Si dupa reinstalarea windowsului cum fac? doar copiez inapoi folderul in program files?

1 răspuns: