| qhpt a întrebat:

Salut TPU
Am un laptop Dell inspiron 3537 : 8gb 1tb, 1.8-2.40ghz, este i7, are placa video de 2gb si e si dedicata si as vrea sa stiu sigur daca imi merge gta5 dau funda

1 răspuns:
| RB26DETT a răspuns:

RAM-ul este ok, spune-mi mai exact cum se cheama procesorul ca daca-mi spui i7 de geaba ca nu-mi pot da seama care-i, sunt foarte multe i7 si placa video la fel, nu stiu ce sa-ti spun, da-mi detalii si-ti spun cum merge! Normal ar trebui sa-ti mearga! Asa fara sa-mi spui detalii nu-ti pot raspunde concret