| andrei690 a întrebat:

Am un LG gs 290 si de la un timp incepuse sa se incarce de la priza doar in anumite pozitii si cu cablul usb incarcandu-se normal. Acum nu mai merge nici cu cablul usb, nici cu incarcatorul lui original ci doar cu un alt incarcator de priza in anumite pozitii. Credeti ca s-au deplasat pinii de la mufa de incarcare(este posibil?), sau aceasta este murdara?

1 răspuns:
| Denis269 a răspuns:

Este posibil sa nu faca contact vreun fir, sau este murdar in gaura de incarcare a telefonului (evident si la incarcator).