| Grigocata a întrebat:

Am un Lg kp500 cookie si am luat de pe net, pe telefon opera mini, am dat download, mi-a zis dispozitiv detectat lg p500 cookie si l-am luat, doar ca atunci cand am dat a zis ca trebuie sa verific setarile, si nu a mers.
Ce trebuiesa fac ca sa imi mearga?
Sunt pe Vodafone.

2 răspunsuri:
| ZwNsv a răspuns:

Trebuie sa iti faci niste setari! intra pe www.orange.ro (in cazul in care esti de la Orange) si dai acolo la Asistenta, cauti telefonul si iti trimit ei toate setarile necesare telefonului tau!

| ZwNsv a răspuns:

Sau uite aici! https://www.vodafone.ro/......icatii.htm

de la VODAFONE!