| natalica a întrebat:

Am un modem la care am conectat 2 telefoane. De doua zile nu stiu de ce dar daca sunt conectata pe un telefon la wi-fi, pe celalalat imi arata ca sunt conectata, dar nu merge internetul, iar daca dezactivez si reactivez wi-fi merge, dar nu mai merge celalalt telefon. Este o problema de la internet sau de la modem?

Răspuns Câştigător
| FlorinCiokan a răspuns:

Ce ciudat laughing Am 2 laptop-uri si 2 telefoane conectate simultan si merg toate la wifi.
Internetul e exclus sa fie problema.
100% router-ul e preistoric si foarte slab.