| NoName0206 a întrebat:

am un nokia 2730 si de la o vreme nu imi mai merg castile, cand bag castile nu se intampla nimic. Din ce cauza credeti ca se intampla asta si ce as putea sa fac?

1 răspuns:
| winter a răspuns:

Incearca o resetare adica sa revii la setarile din fabrica.ai o optiune in telefon la setari. daca nu intri la setari-accesorii-aici daca scrie casca si selectezi raspuns automat sa fie pe activat si profilul predefinit sa fie pe cel curent.dac nu castile au o problema