| AleXAlExAnDrU03 a întrebat:

Am un Orange Dabi ( Alcatel One Touch Tribe 30.40g), si nu imi pot baga alte jocuri sau aplicatii in afara de cele din "Apps Store". Orice joc sau aplicatie as baga imi apare fisier necunoscut. Ce pot face? Va rog ajutati-ma!

4 răspunsuri:
| Mihaita_Adrian_1999 a răspuns:

Pai...du-te in serati ->securitate -> si sa fie bifata casuta cu surse necunoscute si atunci o sa iti mearga big grin. funda?

| AleXAlExAnDrU03 explică (pentru Mihaita_Adrian_1999):

Nu imi apare nici o casuta cu resurse necunoscute!

| Mihaita_Adrian_1999 a răspuns (pentru AleXAlExAnDrU03):

Cauta pe la aplicatii ca trebuie sa iti apara big grin

| Ciuca_Florin_Mihai_1998 a răspuns:

Am si eu telefon Orange dabi nu are android aplicatiile se descarca din app store sau daca nu vrei de acolo scrii pe google.ro jocuri xvp si gasesti acolo sau ca un alt exemplu : 'numele jocului' 240x320(rezolutia).xvp