| roby0067 a întrebat:

Am un samsung galaxy gio si cand bag cablul de date nu stiu ce sa fac sa imi transfer fisere nu imi apare nimic. Funda pentru cel ce ma ajuta

Răspuns Câştigător
| Chester_7441 a răspuns:

Samsung Galaxy Gio e un telefon Android, asa ca cand conectezi cablul de date la pc o sa fie setat automat pe incarcare (Charge Only) trebuie doar sa schimbi pe card-ul de memorie (Memory Card Access). Tot ce trebuie sa faci e sa tragi in jos bara de meniu de sus a telefonului unde se afla ceasul si nivelul baterie. Acolo o sa fie USB Settings, apesi pe el si selectezi Memory Card Access. Succes happy