| Ciprian_Jurchela_1986 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy Note 4 si as vrea sa ii fac un up date la android. Sa trec de la 4.4.4. la 5.0. Se merita? Imi ajuta cu ceva telefonul? Se schimba ceva in bine? Am mai auzit zvonuri precum ca s-ar bloca telefonul la ultima versiune de android. Multumesc!

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Nu am inteles nimic, mai ales de treaba cu blocatul. SI da, se merita, atata timp cat update-ul e oficial in cazul tau.

| RobertMoon a răspuns:

E putin cam aiurea android Lollipop, meniul in setari arata mai ciudat, iar acum regret ca am facut update la Galaxy S5 ca nu ma ajuta nu nimic, mai mult ma incurca si cand primesc mesaj pe facebook nici nu mai apare de la cine este.

| hypentakill a răspuns:

Eu am avut Lollipop dar am făcut downgrade din cauză că aveam un glitch nasol când mă logam cu Google pe o aplicație. Eu zoc să nu ìți faci upgrade, încă. Vezi când apare un 5.0.2 sau ceva de genul.