| Randy Orton a întrebat:

Am un Samsung Galaxy S (i9000) cu Android 2.2. Pot sa il upgradez la Android 4.04 la orice service GSM din oras? Ca am incercat acasa, dar nu a mers din cauza unei probleme cu driver-ele. Si la Kies imi zicea ca am o versiune neoficiala.
Funda pentru raspuns si detalii.

Răspuns Câştigător
| Gur1tza a răspuns:

Da, cel mai bine e sa te duci la un centru acreditat pentru telefoanele mobile GSM. este cel mai sigur asa!

3 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Galaxy s nu are android 4.04 oficial...ii poti face root si dupa poti sa il pui pe el

| Kevin975 a răspuns:

Adauga adresa BestSeller0911@yahoo.ro sa te ajut cu updatarea. Ultima versiune de Android la momentul actual este 2.3.6

| Kevin975 a răspuns:

Fgfd