| Christian_Radulescu_2001 a întrebat:

Am un stick de memorie de 8GB si cand il bag in calculator imi spune ca e gata de utilizare dar nu pot sa il deschid ( nu imi apare nimic)
Puteti sa ma ajutati?
Dau funda

2 răspunsuri:
| Sanzi2002 a răspuns:

Ori nu l recunoaste ccalculatorul, ori trebuie sa iti duci la reparat calculatorul. Funda?

| Alexutzu_Alex_1994_u2Ik a răspuns:

Ba ti se deschide doar ca trebuie sa astepti putin si dupa ce sa procesat tot si o sa-ti apara o sigla alba ca sa procesat tot usb in pc si dupa te duci in My Computer s-au cum al ai tu trecut in pc tau si dupa cauti acolo nu in C s-au D cum l-ai deschis o sa-ti apara Sticku
Sper ca te-am ajutat, fundawinking?