| AlinelAlecu a întrebat:

Am un telefon Huawei P8 lite si am doua probleme la el:
-Jocul CSR Racing 2 nu este disponibil pentru telefonul meu, telefonul avand specificatii bune si un prieten are s3 neo, care este un telefon putin mai slabut si lui ii merge
-Am versiunea b170 cu Android 5.0.1 si nu primeste update la marshmallow, telefonul este dual sim
Ma puteti ajuta?

1 răspuns:
| Zaygon a răspuns:

Descarca apk-ul de pe net(pe pc sau telefon), il copiezi in telefon(daca l-ai descarcat pe pc), il instalezi si distractie placuta.