| b1l0v a întrebat:

Am un telefon Nokia Lumia 625, dar este codat pe Orange, ma costa 50$ sa il duc la un profesionist sa il decodeze, imi poate da cineva un program sau un cod sa il decodez? Dau fundita.

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Pai tu crezi ca "profesionistul" ala degeaba cere 50$, ca sa-l faci tu?

| RaduTN a răspuns:

Du-l mai bine la service, oamenii sunt calificati, au experienta si echipamentul potrivit.

| mdaria a răspuns:

Din păcate nu se gasesc coduri potrivite. Cei care decodeaza au programe speciale pentru care platesc ca sa genereze codurile. Cred ca poti sa gasesti si mai ieftin de atat sa-l decodezi.

| LovelyMan a răspuns:

Nu ai cum sa faci tu asta acasa din cate stiu, trebuie sa il duci la service.