| Alexandrux3 a întrebat:

Am un telefon Sony Ericson k800i si nu am card memorie la el, am niste poze facute care is in telefon pe hardu de la telefon si nu pot sa le pun pe calculator, pun cablu de date si imi deschide telefonul da nu imi arata pozele desi sunt in telefon si la proprietati imi arata ca jumate memoria telefonului este ocupata. poate ma poate ajuta careva. MS big grin
Ps: cu ceva timp in urma imi arata pozele..se salvau intr-un folder cu numele DCIIM (sau cv de genu).

2 răspunsuri:
| pnker a răspuns:

Pai tot in DCIM trebuie sa iti salveze si acum pozele. Avand in vedere ca nu ai card doar acolo poate salva. Probabil le-ai mutat in alt folder si acum nu le mai gasesti sau le-ai sters laughing

| Alexandrux3 explică:

Pai nu am folderul asta ma sacaie ar trebui sa fie folderul ala DCIM dar nu e nimic...decat un äutorun (notepad)