| JokeruROGaming a întrebat:

Am un Vodafone Smart II, am 56 MB (in memoria interna)liberi, si nu mai merge sa sterg nimic adica restul sunt aplicatiile telefonului, si cand instalez un joc de 13 MB zice : "Memoria interna pentru salvarea aplicatiilor descarcate este aproape plina. Apasati aici pentru a dezinstala anumite aplicatii si pentru a elibera memorie" ce sa ii fac nu pot instala nimic pe el straight face?

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Imi spui si mie te rog ce aplicatii ai putea instala tu pe telefonul ala? E de mult depasit. Si asa oricum daca vrei sa instalezi unele aplicatii, cumpara-ti un card de memorie si rooteza-ti telefonul.

| Damian_Roland_1996 a răspuns:

Daca vrei sa pui totusi cateva aplicatii pe el atunci incearca sa il rootezi, altfel nu stiu, dai un hard resset.