| fabi123 a întrebat:

Am un xbox360 si este conectat la un tv lcd prin hdmi, problema e ca tv-ul e in camera parintilor si as vrea sa conectez xbox-u la monitorul meu, e un Samsung full hd de 22',intrebarea e daca merita sa cumpar o mufa vga pentru el, voi putea juca la 1080p? monitorul duce fara probleme dar nustiu cat de bine se vede printrun astfel de cablu.

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Da, se merita achizitionarea unei mufe Vga, daca monitorul este full hd, isi va face conversia si chiar daca nu este un cablu hdmi vei putea vedea hd pe acel monitor.

Bft!