| Bogdan2111s a întrebat:

am vrut sa reformatez laptopul si am facut luat un program de pe net ca sa fac un usb bootabil cu windows 7, m-am uitat la un tutorial si totul a mers bine dar cam pe la 90-95 % mi-a dat o eroare si de atunci nu imi mai citeste usb-ul cand il bag in laptop imi spune: One of the usb devices attached to this computer has malfunctioned. and Windows does not recognize it. Cum fac ca sa il citeasca din nou

3 răspunsuri:
| halogen001 a răspuns:

Daca il vezi in Disk Management, poti incerca o formatare a stick-ului.

| valentin75 a răspuns:

Salut! Cauta un alt stick si instaleaza de pe el. Sa nu ai computerul legat in retea cand instalezi. Poti face un Hirens Boot si sa formatezi hardul cu el inainte de instalare.
http://www.proyectobyte.com/......ing-one-cd

| Exception a răspuns:

Probabil flash drive-ul tau este foarte vechi si a inceput sa iti dea erori de citire.
De obicei eroarea ta apare atunci când este o problema hardware.
Iti recomand sa il schimbi, chiar daca vei reusi sa il formatezi sunt sanse de peste 65% sa nu poti instala Windows de pe el pentru ca este compromis.