| Gabi16 a întrebat:

am Windows 7 si am intrat in Control Panel - System Security - Review you computer status - View Performance information - advanced tools dupa care am dat la generate a system health report(view details about system health and performance). Ceea ce am observat a fost atunci cand mi-a dat rezultatul la sectiunea Performance

CPU : Status:Idle, Utilization 10 %, Details :Low CPU Load

Network Idle 0 % Busiest network adapter is less than 15%.

Disk Busy 1992 /sec Disk I/O is more than 500 (read/write) per second on disk 0.

Memory Normal 23 % 6258 MB Available.

Ce inseamna asta? ce pasi trebuie sa urmez? e ceva ce trebuie facut la procesor? procesorul meu e un i5-4570 3,2 ghz

4 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Ce naiba sa-i faci daca merge ok?

| Gabi16 explică (pentru express11):

Pc-ul meu parca nu mai merge ca la inceput,se aprinde cu cateva secunde mai tarziu ca de obicei,jocurile merg mai greu,inainte mergea la high-ultra fin, fara sa sacadeze, si am intrat la control panel, si am vazut asta, uite de exemplu low cpu load...asa trebuie sa fie sau cum?

| express11 a răspuns (pentru Gabi16):

Reinstaleaza windows

| StefanKogut a răspuns:

E foarte bine, nu trebuie sa-i faci nimic.