| sorinAP a întrebat:

Am windows 7 si vr sa-mi pun w10 da nu vreau sa pierd nici un fisier, nimic. Cum fac? Si daca puteti sa-mi dati un link?
Funda

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca iti suporta w10. Nu spui nici ce ai (laptop sau pc) dar sa te mai intreb de cand il ai nici atat.

| AlexanderHamilton a răspuns:

Imposibil.

| DoarStefan a răspuns:

Tot ce se afla pe Discul D nu se va șterge, dar cele de pe Discul c se vor șterge, asta in caz ca pc Dvs are 2 partiții daca mai multe de ex alt hard-disk se va păstra informatia

| Nicolae207 a răspuns:

Salut!
O modaliatate ar fi, dar nu sunt nici 50% sigur, sa incerci sa upgradezi windows 10 prin notificarea aceea ce o primesti in task bar de la Microsoft.
Bafta.

| GeorgeAdi a răspuns:

Da este Posibil 100%, cand vei primi o notificare jos in dreapta sa faci UpGrade la win 10 da, accepta deoarece merge 100% si iti raman toate fisierele, dar acum depinde si de capacitatea pc-ului tau. happy

| sorinAP explică (pentru GeorgeAdi):

Am dat da nu mai am spatiu in C doar 2 gb si imi zice ca trebuie sa am 8 nu am ce sa sterg, Nu pot sa dau sa se instaleze in D?

| GeorgeAdi a răspuns (pentru sorinAP):

Ba da, incearca si in D

| K0sti a răspuns (pentru GeorgeAdi):

Notificarea aia nu se mai primeste, a expirat oferta de 5 luni! Nu ati mai aflat?