| EmiliaSd88 a întrebat:

anul asta as vrea sa imi cumpar de black friday un telefon sau un laptop de pe eMAG, se merita sa astept pana atunci, adica chiar vor fi mult mai ieftine sau e doar de fatada,am auzit multe cazuri care spuneau ca inainde de acea zi eMAG a umflat preturile la toate ca mai apoi sa le scada, dati-mi un sfat va rog, funda.

4 răspunsuri:
| Oana92 a răspuns:

Din experienta mea cei de la eMAG umfla, dar umfla bine de tot preturile inainte de black friday. In schimb alte site-uri si magazine au promotii pe bune si se merita sa iti iei produse de la ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un sfat: urmareste preturile de pe site-urile de la magazinele de unde doresti un produs si ai sa vezi cat de mare e minciuna privind asa zisa reducere. Am urmarit cu interes unele site-uri inclusiv eMAG si surpriza: unele produse erau mai scumle chiar cu 100 de ron decat inainte de black friday. Asa ca, cel mai indicat este sa le yrmaresti promotiile, preturile la produsele dorite si sa constati daca merita sau nu sa cumperi de black friday.
Succes.

| cosmii10 a răspuns:

Eu data trecuta de Black Friday mi-am cumparat un telefon de abia aparut, era reducere -200 lei. Eu am incredere in eMAG. Eu zic sa ai rabdare, eMAG nu fraiereste vanzatorii!

| Correct a răspuns:

Eu nu am asteptat niciodata Black Friday ca sa-mi cumpar ceva...