| Busy95 a întrebat:

as dori sa imi spuna cineva cum as putea afla ce placa video mi-ar merege mie pe calculator si ce processor mi-ar merge adica sa aflu ce placa video mi-ar merge si ce processor, dau funda celui care ma ajuta

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Piesele care pot fi instalate (procesor, placa video, ram) tin de compatibilitatea cu placa de baza. Daca stii ce placa de baza ai, se poate afla si ce componente se pot pune in calculatorul tau. Descarca Aida64 pentru a afla detalii despre tot sistemul tau.

9 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Adica vrei sa-ti spunem noi ce placa voideo si ce procesor merg la tine pe calculator, adica ce placa video si procesor? laughing

Adica pe ce lume traiesti?

| RaduTN a răspuns (pentru K0sti):

Ce e aia placa voideo? Poate video rolling on the floor Eu cand ti-am zis ca te voi prinde odata si odata.

| K0sti a răspuns (pentru RaduTN):

laughing Acum si tu! Fata de perlele de pe aici...cred ca am si eu voie la o greseala! Mai ales ca a fost din graba, nu din nestiinta! Dar banuiesc ca stii tu sa faci diferenta! happy

| RaduTN a răspuns (pentru K0sti):

laughing Era asa in gluma, prieteneste. Ca si tu m-ai corectat de miliarde de ori laughing

| K0sti a răspuns (pentru RaduTN):

Stiu, no problem! happy Si o sa te mai corectez, ca nu o fac cu rautate, chiar daca uneori ma exprim mai dur! Dar in adancul sufletului nu o fac cu rautate! Pentru niciunul, nu numai pentru tine!

| RaduTN a răspuns (pentru K0sti):

Fa-te profesor!

| K0sti a răspuns (pentru RaduTN):

Ar fi cam nasol pentru voi, ca ma aprind repede si s-ar putea sa luati cateva castane! happy

| RaduTN a răspuns (pentru K0sti):

Nu-i bai laughing

| adreyashu a răspuns:

Ce pc ai?