| uSur3Lx a întrebat:

as dori si eu un Anti-Virus cat se poate de eficient si un link de unde il pot downloada si un tutorial sau ceva explicati cum se foloseste si niste detalii despre el.

Răspuns Câştigător
| ROB3RT89 a răspuns:

Pai uite aici, legal si frumos=>http://www.kaspersky.com/kis_latest_versions alegi limba romana sa iti fie mai usor! Detali? Vezi si tu pe google la top antivirusi, sau testeza-l singur, asta sa ai o parere personala:)

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Http://windows.microsoft.com/ro-RO/windows/products/security-essentials simplu ca buna ziua si e destul de eficient.

| Jesye a răspuns:

Http://www.avast.com/en-eu/index

eu il folosesc si e destul de bunicel...il downloadezi, il instalezi si se ocupa singur de restul + ca are optiunea silentioasa care se activeaza cand ruleaza un joc full screen