| Search69 a întrebat:

As dori un telefon de la 750-950 lei ..sa fie bun..mare cam de 4.6 - 4.8 inch..sa fie bun, bateria sa tina si aplicatiile sa ruleze bine si sa nu am probleme cu el. FUNDA..va rog frumos si un link de la telefon..Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Uite la ce m-am gandit eu :

http://www.emag.ro/......DWY7QBBBM/

si a mai ramas asta : http://www.emag.ro/......DC7XJBBBM/

Iti recomand sa mergi pe Xiaomi, un telefon foarte performant.

| Search69 explică (pentru Jipa95):

2 intrebare la Xiamoi...ca versiune de andorid are si se poate seta si in romana? Daca ai tu acest telefon sa imi spui mai multe. big grin

| Jipa95 a răspuns (pentru Search69):

Android 4.2 jell Bean, si da, il poti seta si in romana.

| Search69 explică (pentru Jipa95):

M-am documentat putin si am vazut ca multi spun ca telefonul trimite nu stiu ce mesaje catre firmele chineze..nu stiu ce sa fac..nu prea am incredere in firma aceasta. daca ai putea sa imi spui un telefon Samsung, LG (firme cunoscute). Multumesc!

| Jipa95 a răspuns (pentru Search69):

Pe alea Samsung, LG, 20-25% din pretul terminalului il dai pe brand. Daca esti atent un pic la design-ul celui xiaomi, vei vedea ca seamana un pic cu Samsung, LG. De ce? Pentru ca multe telefoane sunt fabricate acolo ( mai ales cei de la Samsung ) si le raman si lor schitele, si modifica un pic design-ul. Prin partile alea de lume, este printre cel mai bine vandute telefoane, sunt performante, si au un pret foarte bun.

| Search69 explică (pentru Jipa95):

Ok, am inteles. Uite am gasit acest site cu telefoane.Ce parere ai? sa cupar aici telefonul pentru ca este mai ieftin. Uite site-ul : http://mobiletrend.ro/......white.html

| Jipa95 a răspuns (pentru Search69):

M-am interesat pe net, clientii in mare parte par multumiti de produse, si nu au probleme cu garantia. I-al! happy

| Search69 explică (pentru Jipa95):

Problema e ca doar pe 17 noiembrie pot sa il cumpar.Dar pana atunci daca vrei sa pastram legatura da-mi un skype sau messinger ce ai. big grin Bafta!

| Jipa95 a răspuns (pentru Search69):

Imi poti da un mesaj privat aici pe TPU, sunt mereu la datorie happy

| Search69 explică (pentru Jipa95):

Pai da-mi.tongue

14 răspunsuri:
| DeluxeGroup a răspuns:

Samsung Galasy S2 +
Crede-ma ca nu o sa regreti!

| raducuio a răspuns:

Http://www.emag.ro/......E1GCTBBBM/ este un telefon foarte bun+ca ai putea astepta pana de Black Friday cand sunt reduceri.

| Search69 explică (pentru raducuio):

Cand este Black Friday?

| raducuio a răspuns:

La sfasitul lunii noiembrie.