| Ovidiu1098 a întrebat:

As vrea ca sa imi cumpar niste programe unul pentru filmat iar unul pentru editat.
Pentru filmat m-am gandit la Action Mirills un program cu 15 euro, dar ce nu stiu este : cat va tine licenta? Adica cat voi putea filma cu el?
Eu l-am avut si downloadat dar doar o luna si imi si aparea acolo sus firma(o sa las un video la final) daca o sa il cumpar o sa dispara?
- Iar ca program de editat m-am gandit la Sony vegas dar eu am vazut pe site 500 euro, nu stiu poate am gresit eu si nu este alt ceva.
Vreau sa imi dati exact link-ul de unde sa il cumpar pe Sony vegas.
Daca o sa il cumpar cat o sa am licenta?
-Am m-ai downloadat si power director cyberling si acesta mi se pare un program bun (daca este asa de scump Sony vegas)
Doar ca atunci cand am pus vide-ul pe youtube mi s-a incarcat foarte greu, nu am dat avi nici wmf am dat alt format pentru ca nu era wmf.
Cel care imi va raspunde la intrebari o sa-i dau funda!
https://www.youtube.com/channel/UCY5xGre3xMTjD9prs-TidEg /videos

1 răspuns:
| MskDesign a răspuns:

Eu fac cu Camtasia Studio pentru youtube si sunt foarte multumit.