| Noname5645 a întrebat:

Salut TPU,

As vrea sa achizitionez o pereche de casti dar nu stiu care sa o aleg intre Razer Kraken 7.1 Chroma si HyperX Cloud 2 care de asemenea are tehnologia 7.1 insa nu sint sigur daca ea functioneaza tot asa de bine ca si la kraken deoarece din cate am inteles hyperx nu folosesc nici un software special pentru 7.1.

Va rog sa ma ajutati in alegerea castelor.

Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| BobiTheBoi a răspuns:

Razer Kraken. Din moment ce au aceeasi tehonlogie, iti recomand pe acestea, pentru ca se stie ca Razer este o companie mai calitativa decat HyperX, atat in materialele cu care sunt cat si in calitate auditiva. Acum din moment ce au cam aceeasi calitate cand nu vine vorba de material, Razer primeste un plus pentru recomandari.