| DraaaagooooS a întrebat:

as vrea sa imi cumpar o placa video. deocamdata am placa video integrata. deci daca cumpar una dedicata ar exista vreo problema in a o pune? adica cum as putea sa o pun?

dau fundoi!

PS : am placa asta de baza p5vd2 -vm se si vreau sa cumpar placa asta video http://www.pcgarage.ro/placi-video/sapphire/radeon-r7-24 0-with-boost-1gb-ddr5-128-bit/

se potriveste? merge pusa?

1 răspuns:
| SpanoCBR a răspuns:

Nu poti schimba placa video atata timp cat placa pe care o ai acum este integrata. Daca aveai placa video dedicata, puteai sa o schimbi