| Julan_Paul_1988 a întrebat:

Salut tpu.As vrea sa imi recomadati niste perechi de casti cu microfon, microfonul ma intereseaza cel mai mult as vrea sa inregistreze HQ. Adica sa nu imi schimbe vocea foarte tare.

Bugetul meu este pana in 200-250 lei.

M-am gandit la aceasta pereche de casti: Plantronics GameCom 380

As vrea sa imi spuneti daca mertia si alte sugestii de casti cu microfon bun.

Scuzati categoria dar am nevoie de un raspuns rapid

1 răspuns:
| KodrutZ a răspuns:

Buba nu e microfonul cit intrarea si procesarea audio din calculator. Ce placa de sunet ai?