| bunjy a întrebat:

as vrea sa ma ajutati in legatura cu o alegere.Ce sa imi achitionez Laptop sau Tableta? un Ipad air cel mai nou sau un laptop macbook Apple sau dati-mi idei ce sa imi achitionez pentreu jocuri facebook filme...

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca vrei sa iti iei macbook pentru jocuri ai sa ai o surpriza...

decat sa dai 4000 ron pe un Apple iti iei si laptop si tableta din banii aia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bineinteles ca laptop. Tableta nu e tocmai pentru jocuri mai ales cele mari.

| Garsonfane1979 a răspuns:

Decat sa dai bani pe o prostie de macbook mai bine iti cumperi un laptop din asta http://bit.ly/1ciIUBR

| ToțiPentruUnu99 a răspuns:

Eu zic o tableta...il deschizi usor, il inchizi foarte usor, si e foarte bun

| Hanzo a răspuns:

Hey eu nu iti recomand nimic dar iti spun niste odei la care sa te gandesti:1.Pentru Laptop(poti sa iti descarci jocuri super, te conectezi usor la net daca ai Wi-Fi sau altceva intri repede pe facebook, youtube, google sau alt site.
2.Pentru tableta e mai sensibila deci ai mare grija cu ecarnul ei dar e super ca e cu touch screen si poti sa faci poze superbe sa intri pe net sa descarci aplicatii sau jocuri si e mai protabila decat un Laptop. Cam atat sper ca te-am ajutat! happy

| alialex a răspuns:

Eu zic ca un laptop este mult mai bun.aceeasi alegere am avut si eu de facut, si acum nu regret!

| Corbu_Delia_1993 a răspuns:

Uite bnjy, eu cred ca un laptop e mai bun decat o tableta. Are mai multa memorie. Tableta e doar un moft. Acum e alegerea ta. Te pup! plz funda!